Web Sipariş yazılımı, Platform bağımsız(cep telefonları, tabletler, pcler ) olarak web arayüzünde sipariş alabileceğimiz, siparişlerin anlık olarak ticari ve ERP yazılımlarına entegre edebileceğimiz bir üründür.

Platform Bağımsız Çalışabilme

  • Wep Sipariş Yazılımı ile her geçen gün kullanım bağımlılığı artan bütün Mobil Cihazlarda işletim sisteminden [Android, IOS, Windows vb. gibi ] bağımsız olarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Plasiyer Cari Yetkilendirmesi

  • Web Sipariş Programı ile, plasiyerlerin çalıştıkları müşterileri ile bağlantısını kurabilir böylece plasiyerlerin kendi portföylerini yönetmesini kolaylaştırdığınız gibi diğer müşteri kartlarına ulaşmasını da engelleyebilirsiniz.

Kolay ve Hızlı Arama

  • Web arayüzlü sipariş yazılımı ile Müşteri Hesapları ve Stok Kartlarının aranıp bulunmasını hızlı arama özelliği sayesinde kolayca yapabilir, ürünlerin bulunmasın da ürün resimlerinden faydalanarak doğru ürünü daha kolay ve hızlı olarak seçebilirsiniz.

Erp Entegrasyonu

  • Web üzerinden siparişlerin ERP entegrasyonu sayesinde aktarımlara gerek kalmaksızın Siparişler sisteme yansıtılır. Sipariş anında envanter kontrolü yapılabilir.

Çözüm Ortaklarımız

Bizimle İletişime Geçin