Mobil Yazılım Akıllı Cep Telefonları, Tablet PC, El Terminalleri vb. Mobil cihazlarda kullanılan Android, Ios, Windows vb. gibi işletim sistemleri üzerin de çalışan uygulama yazılımlarına mobil yazılımlar denir.
Mobil uygulama yazılımları kullanılacak cihazlara göre tasarlanmakta ve kodlanmaktadır. Örneğin mobil uygulama yazılımının Apple ürünlerinden olan iphone, ipad cihazlarında çalışmasını istiyorsak, yazılımın IOS tabanlı olarak geliştirilmesi gerekir.

Mobil uygulama yazılımlarının, Samsung, Panasonic,HTC, LG, Motorola, Vestel, Asus, General Mobile vb. markalı mobil cihazlarda çalışmasını istiyorsak, yazılımın Android tabanlı olarak geliştirilmesi gerekir. IOS tabanlı geliştirilen uygulamalar App Store’da, Android tabanlı geliştirilen uygulamalarda Google Play Store’da yayınlanmaktadır. Mobil cihazınız Apple ürünü ise cihazınızda App Store uygulaması yüklüdür. Samsung, HTC, LG, Panasonic, Motorola, Vestel, Asus, General Mobile vb. markalı mobil cihazlarda ise Google Play Store uygulaması yüklüdür.

Mobil Yazılım KOBİERP mini

 • KOBİERP mini ile cari kart açabilir, açılmış stok kartlarını düzenleyebilir, kasa, banka işlemlerini yapabilirsiniz. Ürün gezgini ve alışveriş sepetini kullanarak sipariş ve fatura oluşturabilirsiniz. KOBİERP mini Mobil Yazılım ile daha etkin yönetim sağlayabilirsiniz.

Menü

 • E-Yaz Yazılım ürünlerinden Mobil Yazılım uygulaması KOBİERP mini deki menülerin başlıkları sırasıyla aşağıdaki gibidir.

 • Ana Menü, Stok Kartları, Cari Kartları, Kasa İşlemleri, Banka İşlemleri, Siparişler, Faturalar, Ürün Gezgini ve Alışveriş Sepeti

 • Alış veriş sepeti menüsünün içinde sipariş oluşturma ve fatura oluşturma alt menüleri mevcuttur.

Cari Kartları

 • KOBİERP mini Mobil Yazılım ile android ve ios işletim sistemli mobil cihazlarda yeni cari kartı açabilir veya açılmış cari kart üzerinde gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Bu sayede açtığınız ve düzeltme yaptığınız cari kartlar KOBİERP yazılımına on-line olarak işleyebilirsiniz.

 • Ekstre gönderme, mobil yazılım ile cari hesap ekstrelerini görebilir istediğiniz ekstreyi mail olarak ilgili firmaya gönderebilirsiniz.

Stok Kartları

 • E-Yaz Yazılım ürünü olan KOBİERP mini Mobil Yazılım ile açılmış stok kartlarını listeleyebilir, seçtiğiniz stok kartında düzenleme yaparak kaydedebilirsiniz.

Kasa İşlemleri

 • KOBİERP mini ile kasa tahsilat ve ödeme işlemlerinizi ilgili cari kartı ve kasayı seçerek yapabilir her işleme bir açıklama notu ekleyebilirsiniz. Ayrıca günlük yapılan kasa işlemlerini görüntüleyebilirsiniz.

Banka İşlemleri

 • KOBİERP mini Banka İşlemleri ile banka hesaplarınızdan havale ve eft ile yapılan ödemeleri ve aynı şekilde müşterilerinizin banka hesaplarınıza gönderdiği ödemeleri tahsilat olarak işleyebilirsiniz. Bütün işlemlere açıklama notları ekleyebilir günlük hareket dökümünü listeleyebilirsiniz.

Siparişler

 • Menüdeki siparişler butonuna basarak o gün oluşturulan bütün siparişleri listeleyebilir, istediğiniz siparişin detaylarını görebilir ve siparişi mail olarak ilgili adrese gönderebilirsiniz.

Faturalar

 • Menüdeki faturalar butonuna basarak o gün oluşturulan bütün faturaları listeleyebilir, istediğiniz faturanın detaylarını görebilir ve faturayı mail olarak ilgili adrese gönderebilirsiniz.

Ürün Gezgini

 • Mobil Yazılım ürün gezgini menüsüne girerek ilgili stoklarınızı listeleyebilir, listelenen ürünler arasından istediğinizi sepete ekleyebilirsiniz. Bu işlemleri sipariş ve/veya fatura oluşturmada kullanmak amacı ile bütün ürün seçimleriniz bitene kadar tekrarlayabilirsiniz.

Alışveriş Sepeti

 • Alışveriş sepeti menüsüne girerek ürün gezgininden aktardığınız ürünler için işlem yapacağınız firmayı seçtikten sonra ürünlerin fiyatlarını değiştirebilir, ıskonto tanımlayabilir ve miktarını artırabilirsiniz. Yada alışveriş sepetindeki ürünleri tamamen silebilirsiniz.

Sipariş Oluşturma

 • Alışveriş sepetindeki ürünlerin miktarlarını, ıskontolarını ve fiyatlarını kontrol ettikten sonra sipariş oluştur butonuna basarak, seçilen firma adına alınan sipariş oluşturma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Oluşturma

 • Alışveriş sepetindeki ürünlerin miktarlarını, ıskontolarını ve fiyatlarını kontrol ettikten sonra fatura oluştur butonuna basarak, seçilen firma adına satış faturası oluşturma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımız

Bizimle İletişime Geçin