Barkodlu Hızlı Satış | Jet Pos;Perakende Satış işlemlerini kolaylıkla yapabileceğiniz, çok şubeli işletmelerde gecikmeli aktarım özelliği ile hız kaybı yaşamadan çalışabileceğiniz arka ofiste Ticari Yazılım t-set ML ve Kobi ERP Kerp ile tam entegre çalışan bir E-Yaz Yazılım ürünüdür.

Kolay Öğrenim ve Pratik Kullanım

 • Barkodlu Hızlı Satış programı, Jet-Pos kolay kullanımı ve ara yüzü sayesinde kullanıcıların çok hızlı bir şekilde adapte olabileceği şekilde tasarlanmıştır.

 • Barkodlu Hızlı Satış yazılımı, Jet-Poskullanıcısı detaylı bir eğitim sürecine alınmadan birkaç satış pratiği sonrası programın tüm bölümlerini kullanabilecek duruma gelir. Böylelikle kullanıcının eğitime alınıp programın öğretilmesi gibi zaman kaybına veya eğitim maliyetine katlanmak zorunda kalmazsınız.

Hızlı Kasa İşlemleri

 • Barkodlu Hızlı Satış Yazılımı, Jet-Pos ile perakende sektöründe müşteri alışveriş yaparken geçirdiği zamandan rahatsız olmaz, ürün seçimi, ürünleri inceleme ve deneme gibi işlemleri sıkılmadan hatta zevk alarak yapar. Ürün beğenilip alıma karar verildiğin de ise müşteri ödeme işlemlerinin bir an önce bitirilmesini ister ve kasa da beklemekten hiç hoşlanmaz. Barkodlu Hızlı Satış Programı, Jet-Pos kasa da ki işlemlerin çok hızlı yapılmasını sağlayan özellikleri ile perakende sektörün de rahatlıkla kullanılacak bir üründür.

Farklı Döviz Türleri ile Tahsilat

 • Barkodlu Hızlı Satış Programı, Jet-Pos ürünün de istenildiği kadar döviz tanımlayabilir, satışa ait fiş toplamını istenen döviz cinsinden gösterebilir ve bu dövizler üzerinden tahsilat işlemleri yapabilirsiniz.

 • Bir alış verişte parçalı tahsilat yapabilirsiniz. Toplam tutarın bir kısmını TL, bir kısmını dolar, bir kısmını da kredi kartı olarak tahsil edebilirsiniz.

 • Jet-Pos, Barkodlu Hızlı Satış Programı ürünü her döviz için ayrı kasa oluşturarak dövizlerin toplamını ayrı ayrı gösterebilir. Bütün tahsilatların toplamını tanımlanan kurlar üzerinden TL olarak görebilirsiniz.

Personel Performansı

 • Barkodlu Hızlı Satış Programı, Jet-Pos ile satış personellerinizin performansını ister ürün bazında isterse müşteri sayısı olarak detaylı şekilde takip edebilirsiniz. Jet-pos programı kullanıcı isteğine göre satış personeli seçimini zorunlu hale getirebilir. Böylece satışı gerçekleştiren personeli sisteme kaydeder ve gün sonunda hangi personel ne kadar satış yapmış veya hangi ürünleri satmış, performansı nasıl gibi değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Yemek, Alışveriş Çekleri ve Puan ile Tahsilat

 • Firmaların personellerine verdikleri sodexo, setcart, multinet, ticket ve win win gibi yemek çeklerini tahsilâtlar da kullanabilirsiniz. Barkodlu Hızlı Satış Yazılımı hangi çeklerden ne kadar tahsilat yaptığınızı size gösterir.

 • Belediyelerin, büyük kurumların ve şirketlerin kendi adlarına hazırlamış oldukları alış veriş çeklerini yapılan satışların tahsilatın da kullanabilirsiniz.

Satışı Askıya Alma

 • Perakende satış mağazaların da özellikle de marketler de yaşanan sıkıntılardan biri de müşteri ödeme yaparken unuttuğu bir ürünü fark eder ve bunu da alıp ödeme işlemine devam etmek ister. Barkodlu Hızlı Satış Programı, Jet-Pos ürünü askıya alma özelliği sayesinde yarım kalan alış verişi hafızasın da tutarak bir sonraki müşterinin işlemlerini yapmaya devam eder. Yarım kalan işlem ile ilgili müşteri geldiğin de alış veriş işlemi kaldığı yerden devam ederek sonuçlandırılır.

Kasiyer İşlemleri

 • Barkodlu Hızlı Satış Programı, Jet-Pos ürününde isterseniz kasiyerlere satış tutarının belirli bir yüzdesine kadar indirim yapabilme yetkisi verebilirsiniz. Bu yetki tutar indirimi ya da yüzde iskonto olarak kullanılabilir.

 • Birçok işletme uzun saatler açık kalmakta ve personeller vardiyalı çalışmaktadır. Yol üzerindeki dinlenme tesisleri, akaryakıt istasyonlarına ait market ve restoranlar, birçok market, mağaza ve restoranlar örnek gösterilebilir. Kasada bulunan personel çalışma saati bittiğin de yerine bakacak personele kasayı devretmesi gerekir. Jet-Pos Barkodlu Hızlı Satış Yazılımı ile bu işlemleri rahatlıkla yapabilir gün sonu ya da vardiya sonu raporlarını alabilirsiniz. Devir raporları kasa da ki nakit, çek, rakamlarını döviz cinslerine göre ve kredi kart tahsilatlarını da ayrıntılı olarak gösterir.

Puan Kart

 • Perakende sektöründe birçok firma müşterilerini daha yakından izleyebilmek, onların alışveriş eğilimlerini doğru tespit edebilmek ve müşteriyi kendisine bağlayabilmek için müşteri kartı oluşturmaktadır. Bu kartlar müşteriye verilirken müşterinin iletişim bilgileri alınarak firmanın yapacağı kampanyalar, indirimler, promosyon uygulamaları ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgilerden haberdar olması sağlanmaktadır. Yine yapılan her alışverişe puan ya da para puan verilerek müşterinin biriken puan sayesinde mağazaya tekrar gelmesi amaçlanmaktadır. Barkodlu Hızlı Satış Programı, Jet-Pos ürünü ile müşteri kartı oluşturabilir. Müşterilere ait birikmiş puanları kullanmasını sağlayacak uygulamaları yapabilirsiniz.

Kesintisiz Çalışma Özelliği

 • Birden fazla şubesi olan işletmelerde her şube kendine ait satış işlemlerini yapabilmeli, işletmenin merkezin de her şube izlenebilmeli eksik olan ürünler zamanın da sevk edilmeli, fiyat değişiklikleri anın da bütün şubelere yansıtılabilmelidir. Şubelerin merkezle olan bilgi alışverişi İnternet üzerinden yapıldığından İnternet te oluşan bir problem veya merkez deki sunucunun bir sebeple çalışmaması şube satışlarını durdurmamalıdır.

 • Barkodlu Hızlı Satış Programı, Jet-Pos ürünü merkezle olan bağlantının kesilmesi durumun dada satış işlemlerini yapabilmektedir. Bağlantı sağlandığı zaman ise merkeze aktarılamayan bilgilerin aktarılması sağlanmakta ve merkezle olan bilgi alışverişi devreye girmektedir.

Yeni Nesil Yazar Kasa Entegrasyonu

 • Jet-Pos programı önerilen yazarkasalar ile haberleşme sağlayabilir, istenildiği takdirde yapılan satışı yazarkasaya anında gönderebilir, fiş çıktısı alabilirsiniz. Ayrıca Jet-Pos, Barkodlu Hızlı Satış Yazılımı fatura çıktısı alabilme özelliğine de sahiptir. İsteğe bağlı olarak kasada bulunduracağınız fatura yazıcısı sayesinde satış sonrası fatura yazdırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi Fişi

 • Barkodlu Hızlı Satış Programı, Jet-Posta yapılan satış sonrası bilgi fişi çıktısı alabilirsiniz. Müşterilerinizin hangi ürünleri aldığı, kaç adet aldığı ve hangi fiyatlardan aldığı bilgisini fiş yazıcısı sayesinde yazdırabilir, böylece müşterilerinize alışverişi hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz.

Barkodlu ve Akıllı Terazi Entegrasyonu

 • Barkodlu Teraziler de tartılan ürünlere çıkarılan etiket kasada okutularak ürünün stok ve fiyat bilgileri sisteme aktarılmaktadır. Etikette ürüne ait kod ve ağırlık bilgilerinin olduğu barkod ile bu işlem yapılabilmektedir.

 • Şeker, Çikolata ve kuruyemiş satışı yapan firmalarda karşımıza çıkan bir durum da bir kutunun veya paketin içerisine birden fazla ürünün tartılarak konulmasıdır. Ürün fiyatlarının ve gramajlarının farklı olduğu bu durum da ürünlerin sisteme zahmetsiz bir şekilde işlemesini sağlamak gerekir. Alış veriş hızını kesmeden bu işlemleri yapabilmek için Barkodlu akıllı terazilerin kullanılması gerekir.

 • Barkodlu Hızlı Satış Programı Jet-Pos yukarıdaki entegrasyonları yapabilen özellikleri ile Terazi entegrasyonlarının ihtiyaç duyulduğu işlemlerde en etkin, en verimli ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Barkodsuz Ürünler de de Hızlı Satış

 • Bazı işletmelerde ürünlerin çoğu barkodlu olduğu halde barkodsuz olan ve hızlı satışı olan ürünlerde vardır. Poğaça, ekmek, simit, vb. gibi Jet-Pos la bu ürünlerin olduğu bir grup oluşturup dokunmatik ekranda bu grup ürünlerin satışını tek tıkla çok hızlı yapabilirsiniz.

 • “Fiyat Sor” özelliğiyle satış öncesi ürün satış fiyatını tanımladığınız döviz cinslerine göre görebilirsiniz.

Tek Merkezden Etkin ve Verimli Şube Yönetimi

 • Şubeli işletmelerde merkezden anlık satışlarınızı izleyebilir, envanter bilgilerini görebilir, ürünlerinizi şubelere göre fiyatlandırabilir, Şubelerde eksilen ürünlerin sevk planını oluşturulabilir, Şube karlılığını, şubelere ait ürün satış performanslarını görebilir kısacası şubelerinizi tek bir merkezden yönetebilirsiniz.

Rapor

 • Jet-Pos yazılımı E-Yaz Ticari Set yazılımıyla tam entegredir. Verilerin zamanın da ve doğru olarak işlenmesini sağlayan Jet-Pos ve T-Set işletmenin ihtiyacı olan bilgileri üreterek, yönetimin doğru karar almasın da en büyük katkıyı sağlayacaktır.

Çözüm Ortaklarımız

Bizimle İletişime Geçin