Ticari Program T-Set ML ile ürün ve/veya hizmet alıp satan ve/veya üreten işletmelerin muhasebe ve ön muhasebe işlemlerini yapabilir. İşletme iradesinin ve yöneticilerin ihtiyacı olan bütün raporları alabilirsiniz.

Stok Yönetimi

 • Ticari program, T-Set ML stok yazılımı ile ürünlerinizi şube ve depo bazında, stok türü, değeri ve seviyelerine göre anlık takip edebilirsiniz. Stoklarınızda seri numarası, lot, asorti, renk beden, ömürlü ürün takibi yapabilirsiniz. Stok envanter maliyetlerini (FİFO, Yürüyen Ağırlıklı Ortalama, Ortalama Maliyet, Üretim Maliyeti) otomatik olarak hesaplayabilir ve seçtiğiniz stok maliyet türüne göre karlılık raporlarını alabilirsiniz.

 • Ürünleriniz ana ve ana gruba bağlı alt gruplara göre gruplandırılabilir, bu yapıyı stok arama, bilgi güncelleme, sayım ve raporlamalarda kullanabilirsiniz. Her ürün kartına doküman bağlayabilir ve ürün resmi ekleyebilirsiniz. Sınırsız birim tanımlayabilirsiniz ve bu birimlere ait barkodlar oluşturabilirsiniz. Üretim yapan işletmelerde stoklarınızı hammadde, yarı mamul ve mamul olarak tanımlayabilir ve takip edebilirsiniz.

Depo Yönetimi

 • Ticari Program, T-Set ML ile depolarda ürün adresleme yapabilir, böylece hangi ürünün hangi depoda ve hangi rafta ne kadar olduğu bilgisine anlık ulaşabilirsiniz.

 • Depo bazında yetkilendirme yaparak, olmayan ürünün sistemden çıkışını önleyebilirsiniz.

 • Depo istek formu oluşturabilir, istek formuna uygun kontrollü ürün teslim alma işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Finans Yönetimi

 • Ticari Program, T-Set ML ile; müşteri ve tedarikçiler hesaplarını ayrıntılı olarak kolayca işleyebilir. Bu hesaplara ait kasa, banka, kredi kartı, çek/senet, taksit işlemlerini rahatlıkla takip edebilir, nakit akışınızı yönetebilirsiniz.

 • Ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı planlayabilir, risk limitlerinizi belirleyebilir ve hesaplara ait hareketlerini (₺) birimi yanın da dövizli olarak ta işleyebilir borç alacaklarınızı istediğiniz para birimi ile takip edebilirsiniz. Bankalardaki kredi ve ticari hesaplarınızı ve varsa şubelerinize ait bütün finans hareketlerini ayrıntılı olarak izleyebilirsiniz.

Muhasebe Yönetimi

 • Ticari Program, T-Set ML Muhasebe yazılımı ile standart hesap planı otomatik olarak oluşturulur. İşletmenin yapısına uygun kullanılacak ana hesaplar ve ana hesap altın da yer alacak olan alt hesaplar kolaylıkla tanımlanır. Mevzuata tam uyumlu olarak çalışılır.

Satın Alma Yönetimi

 • Ticari Program, T-Set ML ile, satın alma işlemlerinizi, teklif alma, sipariş ürünlerin teslim alınmasına ve irsaliye fatura girişlerine kadar bütün aşamaları ile takip edebilir ve kontrol altına alabilirsiniz.

 • T-Set ML ile, yakın ve uzun vadeli bütün ödeme bilgilerinize en kısa sürede erişebilir, aldığınız indirim, fiyat ve ödeme şartları ile bu şartların geçerlilik sürelerini ve ilgili maliyetlerini de takip edebilirsiniz.

Satış Yönetimi

 • Ticari Program, T-Set ML ile teklif verilmesinden başlayarak, onaylanan teklifin otomatik siparişe dönüşmesini ve teslimat için gerekli evrakların oluşturulması, ürünlerin faturalandırılması ve zamanın da teslimatının yapılmasına kadar tüm satış ve sevkiyat süreçlerini takip edebilir ve kontrol altına alabilirsiniz.

Üretim

 • Ticari Program T-Set ML üretim modülü ile bütünden parçaya, parçadan bütüne ve karkas üretime uygun üretim işlemlerini takip edebilecek üretim reçetelerini oluşturabilirsiniz. Üretim reçetelerine işçilik, elektrik vb. gibi giderleri ilave edebilir böylece mamul maliyetlerini hesaplayabilirsiniz.

 • Üretim modülü ile üretim planlama yapabilir, üretim emirleri ile ham maddeyi yarı mamul ve mamule dönüştürecek işlemleri gerçekleştirebilir ve ham madde, yarı mamul ve mamul envanterini takip edebilirsiniz.

Ek Vergi

 • Ticari Program, T-Set ML ile ÖTV (özel tüketim vergisi)– ÖİV (özel iletişim vergisi) gibi ek vergiye ait işlemleri işleyebilir ve kolayca yönetebilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımız

Bizimle İletişime Geçin