Hakkımızda

Misyonumuz

Barkodlama sistemleri konusunda 2011 yılı itibariyle; Expert Barkod Uzman Barkod ve Yazılım Danışmanlığı olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Expert Barkod; yazılım çözümleri, barkod yazıcılar , barkod okuyucular, kart yazıcılar , mobil el terminalleri ve bir çok farklı ürün grubu için sarf malzemeler, stok takip muhasebe programları konusunda deneyimli kadrosuyla yeni gelişen teknoloji ve çözümleri yakından takip ederek farklı ve hızlı çözümler sunmaktadır.

evimdepolama.com
depolama, eşya depolama, ofis depolama

Vizyonumuz

Expert Barkod olarak ilk amacımız firmaların ihtiyaçları doğrultusunda satış ve satış sonrası destek konusunda sorunsuz hizmet sunmaktır. Altyapı, üretim ve hizmet olarak sahip olduğumuz kaliteyi, son teknolojik ve yapısal değişikliklere sürekli uyum sağlayarak geliştirmek sektöründeki yenilikleri takip ederek, ar-ge çalışmalarını süreklileştirerek ve teknolojiye sürekli yatırımlar yaparak sektörde iyi bir yer edinmektir.

Neden Expert Barkod?

  • Biz ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla belirleyip, sizinle işbirliği içinde en etkili yolu bulabiliriz.

  • Uzman ekibimiz sürekli kendini geliştirmeyi ve yeni teknolojilere ayak uydurmayı kendilerine amaç edinmişlerdir.

  • Yazılım ekibimizin uzmanlıklarına ve bilgi birikimlerine güvenebilirsiniz. Tamamlanmış projelerimizi görüntülemek için referanslarımıza bakabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek fikrinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel Hizmetler

Barkod Etiketi Danışmanlığı 95
Barkod Sistemi 90
RFID Çözümleri 80
Network Çözümleri 80

Çözüm Ortaklarımız

Bizimle İletişime Geçin

[contact-form-7 id=”311″ title=”Contact form 1″]