Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital Pazarlama Hizmetleri; İşletmenizin hedeflerine uygun stratejik fikirler ile dijitalleşen dünyada etkin bir şekilde yer tutacaksınız. Dahası pazar payınızı ve satışlarınızı büyütecek, daha düşük pazarlama maliyetleri ile rekabetinizi artıracaksınız.

Web Tasarım Hizmeti

Doğru inşa edilmiş bir Web Sitesi ile ürün ve/veya hizmetlerinizi potansiyel kitle ile buluşturup onların ihtiyaçlarını karşılayabilir böylece işiniz ile ilgili koyduğunuz hedeflere daha rahat ulaşabilirsiniz.

Tanımladığınız hedeflere uygun planlama ile kurumsal kimlik, imaj ve biçim dosyalarınıza sadık kalınarak hazırlanan özgün tasarımlı, hızlı, güvenli, mobil uyumlu, geliştirilebilen , kullanılışlı ve arama motorları dostu [google, yandex, bing, yaho vb. gibi] web site hizmetleri üretiyoruz.

Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal Medya Hizmeti ile doğru noktaya basacak bir video, bir post veya yüksek profilli bir haber dosyası ile bir anda her yere yayılıp, yaptığınız işi en etkin şekilde tanıtırsınız.

Müşterilerinizle, onların sizin ürün ve hizmetleriniz hakkın da düşüncelerini belirtebilecekleri, bu düşünceler ışığında işiniz deki gerçek aşmazları tespit ederek çözecek ve araştırma, tasarım, geliştirme ile ilgili fikirler ortaya çıkaracak hizmetler üretiyoruz.

SEO Hizmeti

Seo Hizmeti ile satmak istediğiniz ürün ve/veya hizmetleri arandığı anda, kocaman ve sürekli büyüyen müşteri kitlesinin karşısına çıkarma fırsatını yakalarsınız.

Doğru yapılan sektör ve rakip analizi ile potansiyel müşterilerin tercih ettikleri etkin anahtar kelimelerin seçimi, bu anahtar kelimelerin üst sıralara çıkmasını sağlayabilecek özgün içerikler hazırlama, sağlıklı, güçlü iç ve dış link bağlantıları vb. gibi Seo hizmetleri üretiyoruz.

Google Ads Hizmeti

Google Ads Hizmeti ile google adwords reklam modellerinden en uygun olanlarını kullanarak satışları ve marka bilinilirliğini artırırsınız.

Reklam modellerinden işletmenin hedeflerine en uygun olanları seçerek , reklam metni yazma, anahtar kelime belirleme, adwords kalite puanını artırma teknikleri, bütçe optimizasyonu vb. gibi hizmetler üretiyoruz.

E-Ticaret Hizmeti

E-Ticaret Hizmeti ile tüm ürünlerinizi daha düşük maliyetle, eş zamanlı kampanyalarla, günün 24 saati üstelik bütün sınırları ortadan kaldırarak satabilirsiniz.

Hızlı, %100 Mobil uyumlu, Güvenli, Seo yapılabilen, e-yaz yazılım kobierp ürünü ve alışveriş platformlarıyla tam entegre çalışan e-ticaret hizmetleri üretiyoruz.

Mobil Pazarlama Hizmeti

Mobil Pazarlama Hizmeti, geleceğin pazarlaması olarak tanımlanan ve cep telefonlarının hayatımızın ayrılmaz parçası olduğu şu günlerde dijital dünyanın kapından içeri girdi. Rekabetin son derece yüksek olduğu dijital dünyada eğer bir mobil stratejiniz yok ise işletmenizi ayakta tutmak için her geçen gün daha da zorlanacaksınız.

Mobil dijital dünyada bu kadar önemli yere sahipken, dijital dünyada yerinizi almak ve rakiplerinizin önüne geçerek farklı olmak istiyorsanız, mobil ihtiyaçlarınıza ve stratejilerine uygun çözümler üretiyoruz. Lokasyona göre hedefleme, QR kod kullanımı, bulunduğu ortamı tanıma ve algılama gibi birçok çözümle online itibarınızı yükseltmeyi amaçlamaktayız.

İçerik Pazarlama Hizmeti

İçerik Pazarlama Hizmeti, ile dijital pazarlama kanallarını en iyi şekilde tanıtan yaratıcı metinlerdir. Hedef kitlenin marka ve ürüne dikkatini çekerek satın alma davranışlarını doğal bir şekilde gerçekleştirmeleri sağlar.

İçerik pazarlaması dijital pazarlamada en özgün en farklı olabilmenin yoludur. İçerik pazarlaması ile web siteleriniz, sosyal medyalarınızı, e-postalarınızı, bloglarınızı , video paylaşım alanlarınızda işletmenizi,ürünlerinizi kısacası sizin ya da markanızı öne çıkarmak için içerik metinleri oluşturulur. Kullanıcıyla etkileşimin en kısa yoludur.

Çözüm Ortaklarımız