Tahsilat ve Cari İşlemler

  • E-Yaz Yazılıma Ait mobil yazılımlar ile [Mini 50 ve Mini 60] müşterilerinize ait hesap ekstrelerini ve borç bakiyelerini görebilir ve tahsilat işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Fatura, İrsaliye ve Fiş Çıktısı

  • E-Yaz Yazılımın Mobil Satış Sipariş yazılımları ile el terminallerinden bluetooth bağlantısı ile yazıcıya faturaları gönderip satışlarınıza ait faturalarınızı oluşturup müşterilerinize teslim edebilirsiniz. Aynı şekilde irsaliye ve satış fişleri çıktısı da alabilirsiniz.

Anlık Araç Stok Takibi

Mobil satış sipariş Mini 60

  • Saha satış ve sipariş işlemlerinde müşterinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde ve zamanında karşılayabilmek için stokların anlık envanter durumunu bilmemiz gerekecektir. Bu da el terminallerin de gprs özelliğinin olmasını ve üzerindeki yazılımında merkezdeki ticari programa veya erp yazılımına on-line bağlanabilecek özelliklere sahip olmasını gerektirmektedir.

  • Mobil Satış Sipariş Yazılımı Mini 60 ile; ticari program [t-set ML] veya kobi erp [kerp] yazılımıyla [on-line] tam entegre çalışabilir, bütün stokları anlık olarak görebilir satış ve siparişlerinizi daha doğru yönetebilirsiniz.

Online ve Offline Çalışabilme

Mini 60 – [On-line]

  • Mobil Satış Sipariş Yazılımı Mini 60 merkezdeki yazılım ile on line olarak çalışır. Bu sayede müşteri bilgilerine depolardaki ve araçlardaki stoklara online olarak ulaşabilir, satış, sipariş ve tahsilatlarınızı daha iyi yönetebilirsiniz.

Mini 60 – [Off-line]

  • Mobil Satış Sipariş Yazılımı Mini 50 merkezdeki Ticari program [T-set ML] veya Kobi Erp [Kerp] ile off-line olarak çalışır. Sahaya çıkmadan önce el terminallerine stok ve cariler ile ilgili en bilgiler yüklenir. Saha da bu bilgilerle işlemler yapılır. Gün sonun da araç işletmeye döndüğün de el terminalindeki yapılan işlemler otomatik olarak ana sisteme aktarılır.

Barkod ile Sıcak Satış

  • Sahada satışını yaptığınız ürünlerin adet, kutu, koli barkodları varsa ve el terminaliniz barkodlu ise satışı yapılan ürünlerin direk barkodunu okutup sadece miktar bilgisini yazarak kolayca fatura veya irsaliye oluşturabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

[contact-form-7 id="311" title="Contact form 1"]