E-Ticaret

İnternet üzerinden yapılan alışverişin adıdır. Bir başka deyişle elektronik ticaret mal ve/veya hizmet alışının ve/veya satışının bilgisayar, mobil akıllı cihazlar, kredi kartı, sanal pos ve internet kullanılarak yapılan alışveriş sisteminin adıdır.

E-Yazılım [ERP | Ticari Program] ve İdeasoft Entegrasyonu ile;

  • Ürün kartları [Stok Kartları] sisteme sadece bir defa işlendiğinden zaman kazancı sağlanabilecek, depo ve raflardaki stoklar gerçek zamanlı takip edilebilecektir.

  • Bir ürün hem mağazada hem de sanal mağazada satılabileceği için, biten ürünlerin siparişi veya satışının sanal olarak yapılmasının önüne geçilebilecek, veri bütünlüğü sağlandığı için veri girişlerin den kaynaklanan hatalar en aza indirilebilecek, hatalı sevkıyatın olması engellenecek ve,

  • bütün ticari işlemler entegrasyon sayesin de tek bir merkezden daha etkin ve doğru yönetilecektir.

Web Üzerinde Ürün Aktive Etme

  • E-yaz Yazılım ürünleri olan Ticari Program [T-Set ML] ve/veya Kobi ERP [Kerp] de tanımlanmış olan ürün [stok] kartlarından istediğimiz ürünü ideasoft sanal satış sitesinde aktif edebiliriz. Böylece sistemimizde açılan bütün stoklardan İnternet üzerinden satmak istemediğimiz ürünleri ayırabiliriz.

Ürün Grupları Resim ve İçerikleri

Ürün Grupları

  • T-Set ML ve/veya Kerp de açılmış stoklar için oluşturduğunuz stok gruplarını e-ticaret yazılımında otomatik olarak kullanabilirsiniz. Böylece e-ticaret yazılımı üzerinde ayrıca stokları gruplara ayırmayarak, zamandan tasarruf edebilir veri işlemedeki hataları en aza indirebilirsiniz.

Ürün Resim ve İçerikleri

  • E-Yaz Yazılım ve İdeasoft entegrasyonu ile ürünlerinize ait resimleri, fiyatları ve diğer detay bilgileri T-Set ML ve/veya Kerp üzerinden e-ticaret sitesine aktarabilirsiniz.

Vitrin, Yeni Ürün, Ucuz Ürün, Kampanya

  • T-Set ML ve/veya Kerp de açılmış stoklardan istediğimizi ideasoft sanal satış sitesinde vitrin ürünü, indirimli ürün, yeni ürün veya kampanyalı ürün olarak tanımlayabiliriz bu tanımlamaların e-ticaret yazılımında otomatik olarak görülmesini sağlayabiliriz.

Farklı İsim ve Kod Oluşturma

  • Ürünlerin internet üzerinde ki kod ve isimlerini aynı ürün kartına bağlı kalmak şartı ile değiştirebilirsiniz.

Sipariş Entegrasyonu

  • E-Ticaret yazılımı üzerinden alınan bir sipariş otomatik olarak E-Yaz yazılım ürünlerinin sipariş modülüne alınan sipariş olarak düşer. Böylece oluşan siparişi faturaya/irsaliye ye dönüştürüp müşteriye sevk ederek işlemlerinizi hızlandırabilir zaman ve personel tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımız

Bizimle İletişime Geçin