E-Ticaret Fiyatları : İdeasoft‘a ait fiyat listesinde yayınlanan fiyatlardır. E-Yaz Yazılıma ait ürünlerden olan Ticari Yazılım T-Set ML ve Kobi ERP yazılımı Kerp, İdeasoft’un E-Ticaret yazılımları ile tam entegre olarak çalışmaktadır. Aşağıda yayınlanan fiyat listesi E-Yaz Yazılımın entegrasyon yazılımı fiyatıdır. İdeasoft’ta ayrıca entegrasyon bedeli almaktadır.

E-YAZ YAZILIM ENTEGRASYON YAZILIMI FİYATI

E-TİCARET Entegrasyon Yazılımı

2000Ömür boyu Lisans
  • İdeasoft ile E-Yaz Entegrasyon Yazılımı

Fiyatlandırma ile ilgili NOTLAR

  • Fiyatlara % 18 KDV dahil değildir.
  • E-Ticaret yazılımları, ücretsiz yükleyip kullanılabilen açık kaynak kodlu olanlar ve açık kaynak kodlu olmayıp, yazılım firmaları tarafından üretilen lisans kullanım bedeli ödenerek kullanılanlar olarak iki ana gruba ayrılırlar.

 
 
 

  • Açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımların da profesyonel bir e-ticaret sitesi oluşturabilmek için bir çok eklentinin yüklenmesi gerekir. Eklentilerin en etkilisi ücretli olanlardır. Tema, güvenlik, seo vb. gibi eklentilere genellikle ücret ödenmektedir.
  • Lisans bedeli ödenerek alınan e-ticaret yazılımların da ise, farklı müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirilen hizmet ve özelliklere göre ayrı paketler ve farklı ücretler oluşturulmaktadır.