ÇÖZÜMLERİMİZ

E-Yaz Yazılım Hakkında

Artan teknolojik talebin karşılanmasına ve ülkemizin yazılım alanın da hak ettiği noktaya gelebilmesine katkıda bulunmak amacı ile7 Eylül 2004 tarihinde Ltd. Şti. Olarak Eskişehir’de kurulan e-yaz yazılım, kurulduğu günden itibaren yazılımdaki en son teknolojileri kullanarak ve müşteri isteklerini ön planda tutarak ürünlerini geliştirmiştir.

Kullanım ergonomisi ve sade tasarımlarıyla hızlı ve kolay kavranabilen bir yapıya sahip olan e-yaz yazılım; muhasebe yazılımının yanına sek törel çözümleri de ilave ederek birçok sektörde yaşanan tam entegrasyon sıkıntısını ortadan kaldırmıştır.

2009 yılına kadar yerel ve bölgesel olarak başarılı çalışmalar yapan e-yaz yazılım, bu yıldan itibaren ulusal ve uluslar arası alanda ürün satmak ve hizmet vermek üzere yeni bir yapılanmanın içine girmiştir.

Kuyumculuk Çözümleri

E-Yaz Yazılım ürünü olan Milyem Kuyumculuk programı ile kuyumculuk sektörünün ihtiyacı olan sektöre özel sertifika basma, her ürüne ayrı barkod oluşturma, has bilançosu, hurda alış, set oluşturma vb. gibi işlemlerin yanı sıra bütün alış, satış, ön muhasebe ve muhasebe işlemlerini rahatlıkla yapabilir, gerekli raporları istediğiniz zaman istediğiniz ortamdan cep telefonu, tablet pc, Notbook vb. gibi alabilirsiniz.

Mobil Çözümleri

Mobil Yazılım Akıllı Cep Telefonları, Tablet PC, El Terminalleri vb. Mobil cihazlarda kullanılan Android, Ios, Windows vb. gibi işletim sistemleri üzerin de çalışan uygulama yazılımlarına mobil yazılımlar denir.

Mobil uygulama yazılımları kullanılacak cihazlara göre tasarlanmakta ve kodlanmaktadır. Örneğin mobil uygulama yazılımının Apple ürünlerinden olan iphone, ipad cihazlarında çalışmasını istiyorsak, yazılımın IOS tabanlı olarak geliştirilmesi gerekir.

Restoran Çözümleri

E-Yaz Restoran Yazılımı ile alınan siparişle başlayan üretimle devam eden ve tahsilatla biten satış iş süreçlerini, mekan, masa, şube ve garson performanslarıyla birlikte takip edebilirsiniz.Restoran Yazılımı paket servis modülü ile telefonla sipariş alabilir ve telefon araması yakalama cihazı [caller ID] ile kayıtlı olan müşterilerinize ait arama geldiği anda müşteri kartının açılıp sipariş alınabilme özelliğini kullanabilirsiniz.

Market & Mağazacılık Çözümleri

E-yaz yazılıma ait mağaza yazılımı ile müşterilerinize ürünlerinizi taksitlendirerek satabilirsiniz. Bir müşterinin farklı zamanlarda yaptığı alışverişlerin taksitlerini birleştirebilirsiniz. Geciken taksitlere isterseniz vade farkı uygulayabilirsiniz. Ödenmeyen taksitli borçları müşteriniz ile birlikte yeniden yapılandırabilirsiniz.
E-yaz Market Yazılımı ile şubelerinize ister şubeye özel ürün fiyatı olarak, isterseniz de tüm şubelere ürünler için aynı fiyatları tek merkezden gönderebilirsiniz. Şube satışlarını anlık olarak çekebilir yeni ürün ve fiyatı değişen ürünleri istediğiniz zaman devreye sokabilirsiniz.

Spor ve Dans Salonu Çözümleri

Spor ve Dans Okulları, Fitness ve Sağlık Merkezleri için geliştirdiğimiz Spor Eğitim Kontrol yazılımı sayesinde üyelerin gelişimini, devamlılığını ve hesabını takip edebilirsiniz.
Spor ve Dans Salonları yazılımı ile, uzman eğitmenleriniz için ders programı oluşturarak hangi gruba, hangi salonda, hangi eğitmen tarafından eğitim yapılacak gibi sorunlara karşı olası karışıklığın önüne geçebilirsiniz.

RFID Çözümleri

Radyo Frekansı ile Tanımlama (RFID) insanları ve nesneleri otomatik tanımlamak için elektromanyetik alan veya radyo dalgaları kullanan teknolojiler için genel bir terimdir.

Temel RFID sistemi bir transponder, bir okuyucu ve bir anten kapsamaktadır. Veriler, bir etikette saklanır. Etiketler, uygulamaya bağlı olarak, 64 kilobit veri tutabilir. Etiketler ile bir kez programlanabilir, salt okunur olabilir ya da okuma / yazma yapılabilinir.

Network Çözümleri

Ağ yönetimi ve güvenliği için gerekli çok sayıda çözümü NetOs’da bir arada bulacaksınız.
Tescilli mimarisi ve rahat kullanımı ile yerel ve uzak ağlarda bulunan bilgisayarlarınızı uzmanlık ve ekstra yatırım maliyeti gerekmeden tek merkezden yönetebilirsiniz.

E-Yaz (T-SET)

Hiçbir işletme kurulduğu günkü gibi kalmayacaktır. Süreçleri iyi yönetebilen her işletme doğası gereği gelişir ve büyür. Büyüme sancılı bir süreçtir. İşletmeniz büyürken değişen ihtiyaçlarınıza esnek entegre çözümler sunan T-Set işletmenizle birlikte ölçeklendirilebilir bir yapıda büyüyecek ve her zaman işletmenizin en çalışkan personeli olarak size hizmet edecektir.

Bartender

BarTender sayesinde, küçük fare hareketleri barkodları, metinleri ve grafikleri profesyonel kalitede etiketlere dönüştüren bir işlem halini alır. Nesneleri etiketlerin üzerinde taşıyıp basit değişiklikler yapmaktadır.
Bartender, etiketinizin görünümü, tipi, metnin ebatları, grafikleri ve barkodu üzerinde tam bir kontrol sağlamaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

Bizimle İletişime Geçin

[contact-form-7 id=”311″ title=”Contact form 1″]